Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

Laptopi i ardhur nga Ch. Dual Core 2gb ram.

  • Lokacioni: Bilaç
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 10/04/2017 6:56 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170408_142136
20170408_14230720170408_14210420170408_14204220170408_14195520170408_14193820170408_14223320170408_142521

Përshkrimi


Shitet Laptopi i ardhur nga ch.
Ne gjendje shum te mire.

Laptopi e mban baterin dhe vjen me adapterin e tij.

Specs: Amd 64 X2 Dual Core 1.6ghz.
2 Gb Ram.
120Fb Hdd.
Ekrani 15.4 inch.
Posedon Cd-Dvd Readerin.

Per me teper : 063-700-6173


947 total views, 1 today

  

Listing ID: 42358ebd5228df06

Sponsored Links