Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '063-7670599' (1)

20170518_184759

€2,700

Vetura ne shitje Opel Corsa 1.7

Shitet Vetura Opel Corsa 1.7 di, viti 2002, 216.000 km, me servis te vogel dhe te madh, klima, goma te reja, vetura eshte ne gjendje […]

1387 total views, 0 today

Publiko Falas