Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,700

Vetura ne shitje Opel Corsa 1.7

  • Lokacioni: Raincë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/05/2017 8:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170518_184759
20170518_18473520170518_18462520170518_18455720170518_18460420170518_18462220170518_18463020170518_18454220170518_184640

Përshkrimi


Shitet Vetura Opel Corsa 1.7 di, viti 2002, 216.000 km, me servis te vogel dhe te madh, klima, goma te reja, vetura eshte ne gjendje perfekte, gjindet ne Presheve te Auto-elektro servis BASHKIMI


 

1373 total views, 1 today

  

Listing ID: 629591e013232bcc

Sponsored Links