Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0631052822' (2)

IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V

€0

Shitet banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku, Preshevë

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

118 total views, 1 today

IMG-cbcf0b62f0882fca23611af96625f688-V

€0

Banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku (Preshevë) ne shitje

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

836 total views, 0 today

Publiko Falas