Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0631810121' (4)

E76D4900-DA6E-45F2-8BF2-E536892CD296

€0

Jepen lokalet me qira

Lokalet jane te pershtatshem per lloje te ndryshme te bizneseve,objekti posedon dy kate lokale dhe teraca ne katin e trete e pershtatshme per gastronomi.Objekti posedon […]

1157 total views, 0 today

08FD581D-8C94-4812-95E2-A5479C639B54

€3,500

Shitet vetura

Vetura eshte ne gjendje te rregullt,me te gjitha serviset e kryera.

788 total views, 0 today

6A81EA6E-C43E-4AF7-BE57-61F5BB5C514A

€0

Shiten Tavolinat

Cmimi sipas marveshjes

1060 total views, 0 today

41CAA4D9-F2AF-4B78-8E3D-ECCC16155776

€50

Shiten tavolinat

Shiten tavolina + xhami 4 mm

2600 total views, 1 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas