Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0631927823' (1)

image-0-02-04-cf69a5f734de64f9d70493f16c0aad16c4dfcd916ff22d2fe8972d793cd9df85-V

€30

Kurs i gjuhës Gjermane(Deutsch Kurs) për fillestar A1 dhe niveli A2

Më datë prej 1 Korrikut fillojm kursin e gjuhës Gjermane per fillestar nivelin A1 Deutsch gjithashtu dhe grupi i nivelit te dytë A2 Deutsch ne […]

1690 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas