Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€30

Kurs i gjuhës Gjermane(Deutsch Kurs) për fillestar A1 dhe niveli A2

  • Rruga: Ramiz sadiku
  • Lokacioni: 17523
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 24
  • Postuar: 19/06/2017 1:43 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image-0-02-04-cf69a5f734de64f9d70493f16c0aad16c4dfcd916ff22d2fe8972d793cd9df85-V

Përshkrimi


Më datë prej 1 Korrikut fillojm kursin e gjuhës Gjermane per fillestar nivelin A1 Deutsch gjithashtu dhe grupi i nivelit te dytë A2 Deutsch ne Preshevë të interesuarit le të lajmrohen ne numrin e telefonit: 0631927823


1548 total views, 1 today

  

Listing ID: 60159472c34c72e3

Sponsored Links