Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638187508' (7)

16652036_1365493256843587_431682884_n

€100

GUITAR

Guitare shume e mire ne gjendje te rregullt origjinale

1055 total views, 0 today

16683126_1365491903510389_762090235_n

€70

Aero Fitnes Biciklet

Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt me Display ,mbat humbjen e kalorive , mbat pulsin gjate perdorjes

1356 total views, 0 today

16651646_1365491823510397_1321458094_n

€99

YAMAHA

Sinti YAMAHA eshte ne gjendje te rregullt , mundet te sherbej per fëmije fillestar qe dojn te fillojn te mesohen

1341 total views, 0 today

16559192_1365493246843588_1369665495_n

€320

mix-BEHRINGER -profesional

Mixeta eshte shume ne gjendje te rregullt dhe profesional ,mundet te sherbehet per incizim STUDIO

943 total views, 0 today

16651914_1365491760177070_429982873_n

€350

WELTMEISTER

Harmonika eshte shume ne gjendje te rregullt dhe profesionale

1154 total views, 0 today

15541282_1314541161938797_8885125792441550561_n

€1,000

KORG-PA-50 dhe KORG TRITON LEE

Sintat jan dy dhe jan profesional ne gjendje te rregullt dhe shume pak te perdorur , Mundeni mi sherby edhe per fillestar po edhe ata […]

1819 total views, 0 today

16237700_1347129012013345_210396115_n

€1,550

Shes GOLF-3-Dizel , viti 1997-

Shitet Golf-3-Dizel ,4 goma te dimrit ,shume ne gjendje te rregullt, deri muajin e 11-2017, ka regjistrim .Servisi ne Ule.filter i ajrit filter i ules, […]

1932 total views, 0 today

Publiko Falas