Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,000

KORG-PA-50 dhe KORG TRITON LEE

  • Lokacioni: Miratroc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/02/2017 3:52 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
15541282_1314541161938797_8885125792441550561_n

Përshkrimi


Sintat jan dy dhe jan profesional ne gjendje te rregullt dhe shume pak te perdorur , Mundeni mi sherby edhe per fillestar po edhe ata qe jan profesionista , jan te mbushur me ritma popullore Tallava zbavitse etje , gjithashtu me sample zëre….


1844 total views, 2 today

  

Listing ID: 914589b3e5fb3f75

Sponsored Links