Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638390229' (2)

20180930_140816

€1,500

Opel Zafira 1.6 CNG

Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Eshte i regjistruar deri ne gusht te vitit 2020. Shtese: Radio MP3 me USB dhe aux Klime manuale Senzore […]

606 total views, 0 today

60034930_2294690010553815_8486921506507456512_n

€5,000

Mazda 5, 2.0d

Vetura ne gjendje super te rregullt Pronari i dyte Eshte e ardhur nga zvicrra dhe te gjitha serviset i ka te kryera Permban 7 ulese […]

1091 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas