Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth selajdin63

  • Anëtarësuar nga: 09/11/2019

Përshkrimi

20180930_140816

€1,500

Opel Zafira 1.6 CNG

Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Eshte i regjistruar deri ne gusht te vitit 2020. Shtese: Radio MP3 me USB dhe aux Klime manuale Senzore […]

587 total views, 0 today