Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638790908' (2)

received_359584444795854

€1,700

Opel Zafira 2.0

Opel Zafira 2.0 Viti 2002, Dizel 7 karrika, servisim i plotë Çmimi: 1700 €, me marrveshje Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)

940 total views, 0 today

2018-10-12 08.08.11

€2,100

Opel Zafira – NJE VJET REGJISTRIM

NJË VJET REGJISTRIM ? Shitet Opel Zafira 2.0 Viti 2002, Dizel 7 karrika, servisim i plotë Çmimi: sipas marrveshjes Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)

1598 total views, 0 today

Publiko Falas