Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Nazmi2018

  • Anëtarësuar nga: 13/10/2018

Përshkrimi

FB_IMG_1561296124339

€1

? Shtëpia 110 m2 dhe ? Toka 629 m2

SHITET SHTËPIA DHE TOKA Organizimi: ? Shtëpia 110 m2 ? Toka 629 m2 Certifikate Pronesie (tapi) Vendi ndodhet buzë rrugës kryesore (17 metra) Preshevë – […]

1836 total views, 1 today

FB_IMG_1561296124339

€0

? Shtëpia 110 m2 dhe ? Toka 629 m2

SHITET SHTËPIA DHE TOKA Organizimi: ? Shtëpia 110 m2 ? Toka 629 m2 Certifikate Pronesie (tapi) Vendi ndodhet buzë rrugës kryesore (17 metra) Preshevë – […]

1796 total views, 2 today

received_359584444795854

€1,700

Opel Zafira 2.0

Opel Zafira 2.0 Viti 2002, Dizel 7 karrika, servisim i plotë Çmimi: 1700 €, me marrveshje Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)

761 total views, 0 today

2018-10-12 08.08.11

€2,100

Opel Zafira – NJE VJET REGJISTRIM

NJË VJET REGJISTRIM ? Shitet Opel Zafira 2.0 Viti 2002, Dizel 7 karrika, servisim i plotë Çmimi: sipas marrveshjes Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)

1403 total views, 0 today