Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638895054' (5)

6117EBF2-E8F2-4131-BA5B-34654C275097

€550

PIKADO DHE BILIARDI

Shitet Bilardi dhe Pikado ne gjendje te rregullt punojn mirë. Biliardi ka gjitha të ndrruara bezin dhe spuntat ka 2 shtega dhe topat .me zhitona […]

978 total views, 0 today

GOLF2

€700

GOLF 2 TURBO DIESEL

SHITET GOLF 2 NE GJENDJE TE RREGULLT I SERVISUAR I KA TE NDRRUAR RRYPIN E REBRASNIT I REGJISTRUAR DERI ME 15 KORRIK 2018.’ SERVO VOLLANT […]

1739 total views, 0 today

19578399_10209321328217741_1932591607_n

€1

CD PER PLAYSTATION 3

PROEVULUTION SOCER 2013(PES2013) CMIMI 15€. CALL OF DUTY BLACK OPS2 CMIMI 15€. ASESINS SCRED CMIMI 10€ FIFA STREET dhe lojra tjera ….. INFO 0638895054

1162 total views, 1 today

received_10208159268166966

€20

Gta 5 per PlayStation 3

Shitet gta 5 per PlayStation 3. Cmimi 20 euro. Info ne numrin 0638895054 dhe viberi + 38649856804

895 total views, 0 today

jaquette-assassin-s-creed-iii-playstation-3-ps3-cover-avant-g-1330622555

€20

Assesins cred 3 per PlayStation 3

Shitet asesins cred 3 per ps3. Cmimi 20 eur info ne numrin 0638895054 dhe viberi + 38649856804

846 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas