Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth A.RAMADANI1244

  • Anëtarësuar nga: 07/02/2017

Përshkrimi

received_10208159268166966

€20

Gta 5 per PlayStation 3

Shitet gta 5 per PlayStation 3. Cmimi 20 euro. Info ne numrin 0638895054 dhe viberi + 38649856804

895 total views, 0 today

jaquette-assassin-s-creed-iii-playstation-3-ps3-cover-avant-g-1330622555

€20

Assesins cred 3 per PlayStation 3

Shitet asesins cred 3 per ps3. Cmimi 20 eur info ne numrin 0638895054 dhe viberi + 38649856804

845 total views, 0 today

20170207_133725

€10

Xhostik ps3 2 copa

Shiten dy xhostik te ri per playstation3. Cmimi 10 euro per copë. Info 0638895054 dhe viberi +38649856804

835 total views, 0 today