Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '1234567' (1)

sonyxperiaz3

€0

Telefon

Shitet telefoni Sony Xperia Z3. Telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe i rujshem. Specifikat: 16 Gb Kapaciteti 3 Gb Ram 20 mega pixel kamera […]

1007 total views, 2 today

Publiko Falas