Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Telefon

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Gjendja: Përdorur
  • Modeli: Sony
  • Garancion: me-marrveshje
  • Sim-kartela: 1Sim-kartel
  • Postuar: 03/01/2018 10:40 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
sonyxperiaz3

Përshkrimi


Shitet telefoni Sony Xperia Z3.
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe i rujshem.
Specifikat:
16 Gb Kapaciteti
3 Gb Ram
20 mega pixel kamera
Cmimi: 120 Euro
0638578492


1200 total views, 1 today

  

Listing ID: 7095a4cb2e2d718c

Sponsored Links