Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+377 44 458 831 (viber) ose 017/668 307 (tel fix)' (1)

Foto 01

€0

Shitet Trualli

Shitet trualli ne rrugen e Prishtinës. Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte me gjithe infrastrukturen përcjellëse. Për informata rreth çmimit dhe detajeve tjera kontaktoni […]

1191 total views, 0 today

Publiko Falas