Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Trualli

  • Rruga: Rruga e Prishtinës
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 28/09/2017 8:32 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Foto 01
GoogleMapFoto 02Foto 03

Përshkrimi


Shitet trualli ne rrugen e Prishtinës. Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte me gjithe infrastrukturen përcjellëse. Për informata rreth çmimit dhe detajeve tjera kontaktoni ne tel.


1402 total views, 1 today

  

Listing ID: 89559ccb34cdf5fd

Sponsored Links