Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381 (0) 62 8 462 237' (1)

Trolli 001

€0

Shes truall 7000 m2

Posedon, rrugë, kanalizim, rrym, ujë, leje për ndërtim dhe të gjithë dokumetacionin kadastral. Nr.Kntaktues: 062 8 462 237 062 1 820 931 +41 76 379 […]

1818 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas