Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shes truall 7000 m2

  • Rruga: 15 Nëntori, pas Mega Marketit MEN,
  • Lokacioni: Zona Industriale
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/07/2017 2:16 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Trolli 001
Trolli 002Trolli 003Trolli 004

Përshkrimi


Posedon, rrugë, kanalizim, rrym, ujë, leje për ndërtim dhe të gjithë dokumetacionin kadastral.

Nr.Kntaktues: 062 8 462 237
062 1 820 931
+41 76 379 82 57 te gjith numrat posedoj dhe VIBER.


1890 total views, 1 today

  

Listing ID: 4355978a42045508

Sponsored Links