Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381 63 7741213' (2)

782691-500x367

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

1563 total views, 0 today

877C72A6-8197-4BE1-8FCF-3DC00EFB1EA2

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

1836 total views, 0 today

Publiko Falas