Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth bujarveliu

  • Anëtarësuar nga: 03/08/2018

Përshkrimi

877C72A6-8197-4BE1-8FCF-3DC00EFB1EA2

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

1553 total views, 1 today