Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381628902202' (4)

3CBB8DD9-CC23-4B2F-988A-80F02DC272D2

€3,200

Golf IV PACIFIC

GOLF IV ✅ PACIFIC ✅2003 ✅74 KW ✅1.9TDI ✅I SAPO DOGANUAR-REGJISTRUAR ✅NE GJENDJE EXTRA TE MIRE ✅KM TE GARANTUARA ✅LIBER SERVISI ✅RRYPIN E NDRRUN ✅ULE […]

1291 total views, 0 today

4C75E511-E10E-415B-81D2-28EDDA5F3DF5

€3,200

Golf 4 Pacific

Ne shtije: ✅Golf 4 Pacific ✅Viti prodhimit 2003 ✅74KW ✅Me km te garantuara ✅1 vit regjistrim ✅I sapo doganuar/regjistruar ✅Full extra ✅Shum i rujtun dhe […]

1127 total views, 0 today

567D033E-A5AA-42AC-AA9F-242425B182DF

€1

Golf2 Disel

Ne shitje Golf2 Disel ne gjende teper te mir , +381628902202

1712 total views, 2 today

IMG_6346

€1,100

Opel astra

Opel Astra 1995 Benzin 1.6 në gjendje perfekte ,regjistrim deri 09.07.2017. Për më shumë informata nr tel: +381628902202

753 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas