Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth seid halili

  • Anëtarësuar nga: 27/03/2017

Përshkrimi

3CBB8DD9-CC23-4B2F-988A-80F02DC272D2

€3,200

Golf IV PACIFIC

GOLF IV ✅ PACIFIC ✅2003 ✅74 KW ✅1.9TDI ✅I SAPO DOGANUAR-REGJISTRUAR ✅NE GJENDJE EXTRA TE MIRE ✅KM TE GARANTUARA ✅LIBER SERVISI ✅RRYPIN E NDRRUN ✅ULE […]

1261 total views, 0 today

4C75E511-E10E-415B-81D2-28EDDA5F3DF5

€3,200

Golf 4 Pacific

Ne shtije: ✅Golf 4 Pacific ✅Viti prodhimit 2003 ✅74KW ✅Me km te garantuara ✅1 vit regjistrim ✅I sapo doganuar/regjistruar ✅Full extra ✅Shum i rujtun dhe […]

1097 total views, 0 today

IMG_6346

€1,100

Opel Astra

Shitet Opel Astra në gjëndje perfekete 1.6 benzin viti 1995, posedon servo airbag ,shiber Ka regjistrim per me shun nr tel:0628902202

976 total views, 0 today

IMG_6343

€1,100

opel astra

Shitet Opel Astra në gjendje të rregullt. Viti 1995 , 1.6 Benzin me AiraBag me shiber, ka regjistrim . për më shum kontaktoni nr tel: […]

613 total views, 0 today

IMG_6346

€1,100

Opel astra

Opel Astra 1995 Benzin 1.6 në gjendje perfekte ,regjistrim deri 09.07.2017. Për më shumë informata nr tel: +381628902202

728 total views, 0 today

IMG_6346

€1,150

Opel Astra

Shitet opel Astra 1.6 Benzin , në gjendje super perfekte . Regjistrim deri me 09.07.2017 . Për më shum info kontaktoni në viber:+381628902202

674 total views, 0 today