Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38163289961' (2)

82C3928B-2A62-45C2-B6E0-DD60B229E67E

€500

Shitet skuteri 49cc

Shitet skuteri 49kubik viti i prodhimit 2009 ka 3.5kw (5ps) dhe ka 7000 km te kaluara. Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.

1692 total views, 0 today

722604EE-BFA1-49FC-A278-9C91E7868F0A

€1

Shitet Banesa

Shitet banesa me 107m, banesa ka tri dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo,depo,ballkon.te interesurit te lajmerohen ne tel:+38163289961. Shitet nga pronari

1939 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas