Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€500

Shitet skuteri 49cc

  • Rruga: Karposh
  • Lokacioni: 41
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Viti: 2009
  • Kilometrat: 7000
  • Postuar: 08/07/2018 10:11 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
82C3928B-2A62-45C2-B6E0-DD60B229E67E
2179F24B-7355-459E-A9DD-FFE895F60B2EDFA75249-6304-44FD-B386-590C85B12CCC

Përshkrimi


Shitet skuteri 49kubik viti i prodhimit 2009 ka 3.5kw (5ps) dhe ka 7000 km te kaluara.
Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.


1690 total views, 1 today

  

Listing ID: 3285b41e32da4a55

Sponsored Links