Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38344 577 833' (1)

20180530_174743

€800

Shes Fiat Punto

Shes veturen Fiat Punto 1.2 Benzin viti prodhimit 1994, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.

851 total views, 0 today

Publiko Falas