Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€800

Shes Fiat Punto

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Viti: 1994
  • Karburanti: Benzin
  • Dyer: 4/5
  • Ngjyra: tjetër
  • Karaserija: Limuzin
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Postuar: 31/05/2018 7:11 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180530_174743
20180530_17481720180530_17481120180530_17474820180530_174843

Përshkrimi


Shes veturen Fiat Punto 1.2 Benzin viti prodhimit 1994, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.


 

966 total views, 1 today

  

Listing ID: 6485b10485ca4ddd

Sponsored Links