Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38344131201' (1)

6CCF043B-E109-4F51-88A6-6C2F8F87F2ED

€0

Shitet trualli

Shitet trualli me sipërfaqe prej 4950 m2 në Preshevë. Trualli gjindet afër fushës së sportit TATI dhe ka dy hyrje e dalje nje nga rruga […]

819 total views, 0 today

Publiko Falas