Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet trualli

  • Rruga: Kastrati
  • Lokacioni: Te fusha e sportit Tati perball tregut te kafsheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 25/06/2018 6:20 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
6CCF043B-E109-4F51-88A6-6C2F8F87F2ED
0D18004F-9D42-4CF3-9D6E-10C75CCA013A87BCEE56-B778-4880-993A-D83BF27BE04B3AF8DCD0-856B-447B-B3D3-6DF726382EE359EC6973-6B46-48A8-A9B6-E1C90EF2430C

Përshkrimi


Shitet trualli me sipërfaqe prej 4950 m2 në Preshevë.
Trualli gjindet afër fushës së sportit TATI dhe ka dy hyrje e dalje nje nga rruga e varrezave te qytetit apo kah rruga e tregut te kafsheve dhe nje nga lumi i qytetit.
Të dy rruget janë të rregulluara dhe asfaltuara .
Informatat ne tel. +38344131201 ; +38344585413


819 total views, 1 today

  

Listing ID: 4375b313243b5bb6

Sponsored Links