Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38344232984' (3)

Fellne për BMW

€400

Shes fellne të BMW-së me gjith goma dhe fellne për opell me goma dimri

Shes fellne të aluminit për BMW-së, shumë të mira me gjith goma sava, gomat janë të 2017 vetëm një dimër të përdorura çmimi 400 euro […]

1156 total views, 0 today

FOTO 3

€7,850

Shitet vetura BMW 320

Vetura është në gjendje perfekte, fellne, navigacion, tempomat etj. Të gjithë të interesuarit mund të na kontasktojn në numrat e telefonit të bashkangjitur në shpallje.

2069 total views, 0 today

= BMW - 320 =

€7,850

Shes BMW 320

Shes BMW 320, viti i prodhimit 2006, vit i daljes në qarkullim 2007, navigacion, alu felne, tempomat, etj. Vetura është në gjendje shumë të mirë. […]

2078 total views, 1 today

Publiko Falas