Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7,850

Shes BMW 320

  • Rruga: "R. Sadiku"
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 12/06/2018 12:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
= BMW - 320 =
BMW - 320FOTO 2FOTO 3

Përshkrimi


Shes BMW 320, viti i prodhimit 2006, vit i daljes në qarkullim 2007, navigacion, alu felne, tempomat, etj. Vetura është në gjendje shumë të mirë. Është me tabela VR dhe ka regjistrim deri në maj të vitit 2019. Mund të na kontaktoni në viber +38344232984.


1988 total views, 1 today

  

Listing ID: 2825b1fb8b5d4567

Sponsored Links