Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38643547568 Whatsapp' (1)

IMG-9f911f05b6fd01ebdfgdfgdfe3ef59937de3b61e-V

€30,000

Shitet Banesa Ne Gjilan Perballe Spitalit

Banesa posedon 2 dhoma, banjo, korridor, balkon Banesa gjindet ne katin e 5 dhe eshte me lift/ashensor Cmimi eshte i diskutueshem  

2552 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas