Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€30,000

Shitet Banesa Ne Gjilan Perballe Spitalit

  • Rruga: Idriz Seferi
  • Lokacioni: Gjilan
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 60000
  • Postuar: 04/04/2018 10:58 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-9f911f05b6fd01ebdfgdfgdfe3ef59937de3b61e-V
Screenshot_20180404-124930IMG-561e1ff081aeb2597671bdfb03597659-V

Përshkrimi


Banesa posedon 2 dhoma, banjo, korridor, balkon

Banesa gjindet ne katin e 5 dhe eshte me lift/ashensor

Cmimi eshte i diskutueshem

 


2584 total views, 1 today

  

Listing ID: 9025ac4afb0548aa

Sponsored Links