Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'iphone 5c' (2)

received_1635261459843092

€60

shes telefonin

shes iphone 5c ne gjendje te rregullt, cmimi 60 euro,nr kontaktues viber +381637434592

623 total views, 0 today

31743461_1635261556509749_6180158953385623552_n

€70

Shes telefonin

Shes telefonin iphone 5c ne gjendje te rregullt cmimi 70 euro. Cmimi i kontestushem. nr kontaktues ne viber dhe whatsaap +381628377346

1156 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas