Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

Shes telefonin

 • Rruga: Dragoljub filipipovic
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: me-marrveshje
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 02/05/2018 9:27 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
31743461_1635261556509749_6180158953385623552_n
31732226_1635256436510261_3936805278787305472_n

Përshkrimi


Shes telefonin iphone 5c ne gjendje te rregullt cmimi 70 euro. Cmimi i kontestushem. nr kontaktues ne viber dhe whatsaap +381628377346


1170 total views, 1 today

  

Listing ID: 3035ae98458c1991

Sponsored Links