Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'Kontakt tell 0604109595' (1)

Screenshot_20180115-215431

€88,000

Shitet shtëpia

Shitet shtepia ne qender te Vranjes, siperfaqja e pergjithshme 120m2 dhe zona banimi 80m2, thone fasada, izolim dhe dritare PVC, te pershtatshme per hapjen e […]

2605 total views, 0 today

Publiko Falas