Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€88,000

Shitet shtëpia

  • Rruga: Kosoves
  • Lokacioni: Vranje
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17500
  • Postuar: 15/01/2018 8:58 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_20180115-215431
Screenshot_20180115-215346Screenshot_20180115-215414Screenshot_20180115-215422

Përshkrimi


Shitet shtepia ne qender te Vranjes, siperfaqja e pergjithshme 120m2 dhe zona banimi 80m2, thone fasada, izolim dhe dritare PVC, te pershtatshme per hapjen e lokaleve afariste.


2568 total views, 2 today

  

Listing ID: 1015a5d15c04abc1

Sponsored Links