Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'viber +491779668726' (2)

437996-375x500

€0

Shiten yrtet

Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen ujin kanalizimin dhe rrymen. Per me shume info, kontaktoni ne numrat […]

1754 total views, 0 today

437996-375x500

€0

Shitet trolli

Shitet trolli prej 396 m2, rruga 15 nentori, perball VM Center. Trolli eshte i parcelizuar posedon rrugen, kanalizimin, ujesjellsin, rrymen. Trolli eshte i pershtatshem per […]

1177 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas