Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten yrtet

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/01/2018 3:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
437996-375x500
20151213_12050720150719_17325720150719_173248

Përshkrimi


Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen ujin kanalizimin dhe rrymen. Per me shume info, kontaktoni ne numrat e telefonit.


 

1764 total views, 1 today

  

Listing ID: 2905a60b7bd5046c

Sponsored Links