Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€50

064 6454455

 • Rruga: Selami Hallaci
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Përdorur
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 28/02/2018 8:54 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1980
IMG_1981IMG_1982

Përshkrimi


Shitet Iphne 4, ne gjendje shum te mire, cmimi 50 euro dhe nuk bej ndrrim


642 total views, 2 today

  

Listing ID: 3495a966e2420a70

Sponsored Links