Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€800

Agregat

  • Rruga: B.fehmiu
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 21/11/2017 1:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171102_125529

Përshkrimi


Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor


1747 total views, 1 today

  

Listing ID: 235a142e99ac82c

Sponsored Links