Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,050

Apartamente ne shitje 1+1 2+1

  • Rruga: Dibres
  • Lokacioni: Tirane
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Shqiperi
  • Kodi postar: 1001
  • Postuar: 24/10/2022 7:56 am
  • Skadon: 47 ditë, 20 orë
B7B55591-4A80-44B7-9038-4C8CB9663B4B

Përshkrimi


Shiten apartamente 1+1;2+1 me siperfaqe të ndryshme duke filluar nga 60 m² në 108m².Apartamente të disponueshme nga kati i 2-te në të 11-tin.Aktualisht pallati është në faqen perfundimtare të ndertimit dhe shumë shpejt i disponueshme për banim.Cilesia e punimeve sipas bashkekohore dhe me izolik akustik.Apartamentet ndodhen në një zone shumë të preferuar si për banim dhe për investim.
Nr kontakti:+355697903694


80 total views, 2 today

  

Listing ID: 865634fe87cce129

Sponsored Links