Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,000

Audi A4

  • Rruga: 15 nenetori
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/05/2017 11:47 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Audi A4 - Image 1Audi A4 - Image 2Audi A4 - Image 3

Përshkrimi


Audi a4 viti 2002-03 ,eshte ne gjendje te regullt ,eshte kryer Servisi i madh dhe i vogel..! ka 2 qelsa posedon librin e servisit.kont.mob.0621807505


2296 total views, 1 today

  

Listing ID: 4645924213c990ca

Sponsored Links