Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Bandash Golf 5-6,Passat, Audi dhe Bandash Astra G-H

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/05/2017 2:36 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
18339512_10212796579178244_212156540_o

Përshkrimi


Shes 4 Bandash 15 coll per Golf 5-6 1.9 tdi , Audi ose Passat bashk me kapak origjinal, cmimi 70 euro.
Shes 4 bandash 15 coll per Astra G-H me 5 shtrafa, cmimi 40 euro.
Nr.tel. 062-201570.


2102 total views, 1 today

  

Listing ID: 980591719898aeda

Sponsored Links