Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Vellezerit Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 11/04/2017 3:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
340443-600x364
340443-600x364814070-600x364614732286361350432

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri Ofron ;

Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta

Befasuese Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit

Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E Re” Perball

Universitetit te Novi Pazarit dega ne Preshevë

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per

Sigurimin e Automjeteve *ROYAL


1976 total views, 2 today

  

Listing ID: 38258ecf2aba526f

Sponsored Links