Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Vellezerit Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 12/06/2017 7:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
17155676_595152784022300_7276784268236946403_n
16999074_594400767430835_5907827100627914789_n17098272_595152787355633_164461447240592195_n16998143_594400930764152_222500583057884322_n17098493_594615787409333_7959727315845933039_n17021833_594615774076001_8821714719906395295_n17021596_594615784076000_7562738673327349490_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri Ofron ;

Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta

Befasuese.

Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit

Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E Re” Perball

Universitetit te Novi Pazarit dega ne Preshevë

Banesat jan me keto dim.

Banesa 67m2 ka kete renditje;

1-Sallonb me Kuzhin

1-Dhom te Fjetjes

1-Banjo-Wc

Banesa 87m2 ka kete renditje;

1-Sallon me Kuzhin Teras

2-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

Banesa 110m2 ka kete renditje;

1-Sallon me Kuzhin Teras

3-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

Banesat kan Partking te mbrendshmem (Podrum)

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per

Sigurimin e Automjeteve *ROYAL


1588 total views, 2 today

  

Listing ID: 154593ee9b79795e

Sponsored Links