Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Vellezerit Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 11/10/2017 2:36 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
22222063_1845312449114852_3606243336702811027_n
22310447_1845312522448178_3694898599282363050_n22365198_1845312469114850_944557028835279944_n22366444_1845312499114847_2712414525170669587_n22366640_1845312552448175_5411452283867236437_n22279530_1845312575781506_255196360180931484_n22310344_1845312609114836_4167371168475953547_n22310391_1845312639114833_3243928905381499264_n22279861_1845312662448164_5539297569572570457_n22228546_1845312692448161_8447642554572823912_n

Përshkrimi


Agjensioni per Patundshmeri Bellça Presheve ofron për shitje;

Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta

Befasuese.

Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit

Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E Re” Perball

Universitetit te Novi Pazarit dega ne Preshevë

Banesat jan me keto dim.

Banesa-61m2 me kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhin-Tryezari

1-Dhom te gjumit

1-Banjo-WC

1-Depo

Banesa 90m2 me kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhine-Tryezari

2-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Garderober

Banesa-105m2 ka kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhine-Tryezari

3-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Garderober

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini


1168 total views, 1 today

  

Listing ID: 3259de2c4b82dc6

Sponsored Links