Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€75,000

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Tophane
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 5:58 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
3-3
1-32-3

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Banesën 112,8m2 Banesa gjendet në lagjen Tophane, afër Cigllanës, ndërtim i kompanisë së ndërtimit “Premtimi Construction”, banesa është në katin e IX-të, objekti ka leje ndërtimi dhe është i gatshëm për banim në Qershor 2017.

Per vetem;75.000 euro

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon
1. Koridor

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


1088 total views, 2 today

  

Listing ID: 74958c2c0eaf0123

Sponsored Links